Loading Content...
Dijital Pazarlama

ÇÖZÜMLERİMİZ

 • 29/03/2021

Günümüzde artık sosyal medyada yer almak markanız için nasıl bir zorunluluk haline geldiyse artık bu varlığınızı sosyal medya reklamları ile sürdürmek de olmazsa olmaz bir davranış. LEVELID, alanında uzman kadrosuyla ürününüze göre en iyi hedef kitlesini belirler ve en doğru zamanda en güçlü reklamı karşısına çıkarır. Doğru sosyal medya reklam ajansı ile hedeflerinize yürümek işte bu kadar kolay.

Her an yanımızda olan akıllı telefonlarımız ve her saniye göz attığımız sosyal medya hesapları doğru marka ve doğru hedef kitleyi buluşturmak için ideal bir platform. Siz de marka ve hizmetlerinizi yaratıcı ve etkili sosyal medya reklamları ile yeni kişilere tanıtabilir, onların sizden haberdar olmasını sağlayabilir ve hatta o an online satış gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal medya reklamlarının bu denli güçlü ve etkili çalışmasının nedeni detaylı bir hedefleme yapılabilmesi. Örneğin; 24-35 yaş arasında, yeni nişanlanmış, İstanbul’da oturan, son 6 ayda yurt dışına çıkmış, daha önce internetten alışveriş yapmış ve x rakip marka ile ilgilenen kişiler gibi nokta atışı hedefleme yapmanıza olanak sağlayan sosyal medya reklamları, doğru ekiple yönetilirse durdurulamaz bir güç oluşturabilir. Aynı hedeflemeyi televizyon reklamları ya da outdoor reklamları ile gerçekleştirebilir misiniz? Hiç sanmıyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ VE REKLAMLAR

1- Facebook reklamları ve Instagram reklamları ile marka ve hizmetinize en uygun hedef kitleye ulaşıyoruz.
2- Sosyal medya reklamları ile site trafiğinizi arttırıyoruz.
3- Artan site trafiğini beklentiniz doğrultusunda form ya da satışa dönüştürüyoruz.
4- Yaratıcı sosyal medya reklamları ile rakipleriniz arasından sıyrılmanıza yardımcı oluyoruz.
5- Reklam bütçenizi en uygun şekilde optimize ederek boşa para harcamanızı engelliyor, reklam bütçenizde tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

social11- Sosyal Medya Reklam Ajansı LEVELID, onlarca sektöründe öncü markalara sosyal medya danışmanlığı vermiş ve vermeye devam eden bir ekipten oluşuyor.
2- Birçok farklı sektörün kendi içerisindeki dinamiklerine hakimiz.
3- Sosyal medya reklamcılığının her gün değişen ve gelişen yapısına hakimiz.
4- Yeniliklerden korkmuyor zaman kaybetmeden hizmet alanımıza ekliyoruz.
5- Sıradan bir reklam değil, yaratıcı reklam metinleriyle doğru kişilerin karşısına çıkıyoruz.

Neden Farklıyız?
Sosyal Medya Reklam Ajansı LEVELID olarak onlarca farklı reklam modeli arasından markanız ve hedef kitlenize en uygun reklam modelini buluyor ve yayına alıyoruz. Yüksek reklam bütçeleri istemek yerine doğru reklam bütçesiyle tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Doğru anda doğru reklamla neler başarabileceğinize siz de inanamayacaksınız

Unutmayın; harekete geçmediğiniz her geçen dakika hedeflerinizden bir adım daha uzaklaşıyorsunuz.

LEVELID

Kurumsal Kimlik:

Kurumların kendini tanımlama, sunma ve tanıtım stratejilerinin tamamını yönlendiren hizmetler bütünü olarak tanımlanan kurumsal kimlik kavramı LEVELID partnerleriyle birlikte vermekte olduğu hizmetlerdendir.

Logo-amblem, katalog, broşür kurumsal evrak vb. tasarımları kurumsal kimlik hizmetlerinin temelidir. Grimor web tasarım ajansı, bunlara ek olarak; interaktif veya masaüstü mecralardaki reklam, reklam bannerları tasarımları, slogan ve fikir üretme konularında da iddialı hizmetler sunmaktadır.

Şirketinizin En Önemli Parçası, İhtiyaçlarınıza Uygun bir Web Sitesi Yapalım!

Bu yazıyı okumaya başladıysanız, iyi tasarlanmış ve kodlanmış bir web sitesinin neden vazgeçilmez olduğunu anlamaya başlamışsınız demektir. Biz sadece web sitesi tasarlamıyoruz, modern tasarım prensiplerine uygun, işinizi geliştiren, satışlarınızı artırmaya yönelik, SEO ve kullanıcı deneyimi odaklı dijital bir şirket tasarlıyoruz.

 • 7/24 Açık Bir Şirket Tasarlamak
 • Sürekli Müşteri Ziyareti Alan Bir Şirket
 • Kurumsal Kimliğinizi Devam Ettiren Bir Tasarım
 • Geleneksel Reklam Araçlarınızı Dijital Platformda da Paylaşma Fırsatı
 • Sürekli Müşteri Desteği Sağlamanın Prestiji
 • Sınırsız Fırsatlar Sunmak

Ürün ve Sanatsal Fotoğraf Çekimi:

Standart Çekim

 • Profesyonel Çekim
 • Düz fonda çekim
 • Renk ve ışık düzenlemeleri
 • Dekupe

360 Derece Çekim

 • 5 Noktadan Ürün Çekimi
 • 180 Kare Fotoğraf Çekimi
 • Renk ve ışık düzenlemeleri
 • 360 Derece Görsel Sunum

Still Life Ürün Çekimi

 • Yaratıcı Ürün Çekimleri
 • Raw formatında çekim
 • Işık ve renk düzenlemeleri
 • Size özel tasarımlı çekimler

Mankenli Ürün Çekimi

 • Profesyonel Modellerle Çekim
 • Raw formatında çekim
 • Işık ve renk düzenlemeleri
 • Size özel tasarımlı çekimler

Video ve Tanıtım Filmi

Firmanız ya da bireysel projeleriniz için video çekimi, kurgu ve jenerik hazırlıyoruz. Sanatsal ya da ticari olmak üzere iki başlık altında video ve tanıtım filmleri çekiyor, siz olmuş diyene kadar üzerinde çalışıyoruz. Hareketli görüntü ve animasyonlarınız için de proje geliştirip, sonuca ulaşıyoruz.

 • Metin Yazılması :Metinler şirketin stratejileri ile birebir uyuşmalıdır. Metin oluşturulurken, dikkat edilmesi gereken husus analiz ve kurgunun iyi oluşturulmasıdır.
 • Çekim Planlaması :Yazılan kurumsal tanıtım filmi metnine uygun çekim mekanları belirlenir, çekimi planlanan bölgeler, en iyi görüntüyü alabilmemiz için sanatsal olarak hazırlanır. Bu süreçte müşteri ile birebir ihtiyaçların analiz edilmesi tercih edilir.
 • Seslendirme :Yazılan metin şirketin hedef kitlesine göre belirlenen dillerde seslendirilir ve tanıtım filminde kullanılacak müzikler üretilir.
 • Kurgu ve Montaj Süreci :Tüm görüntülerden oluşturulacak kaba kurgu oluşturulur. Color Correction, Maskeleme, Convert ve Animasyonlarla desteklenecek tanıtım filminin meydana getirilmesi işlemi tamamlanır.

E-Ticaret:

E-Ticaret projeleri LEVELID için özel hizmetler kapsamında değerlendirilir. Yıllarca geliştirilmesi için binlerce mühendis tarafından emek verilen kod altyapılarıyla işe ve müşteriye uyumlu modüller ile sonuca ulaşmak hedeflenir.

Bir e-ticaret veya sanal market sitesinin sağlamlık ve işlevsellikten sonra en önemli tarafı görsel tasarımıdır. Estetik yeteneği ve profesyonelliği ile de güven vermek bir e-ticaret sitesinin farkını ortaya koyar.

E-Ticaret yazılımlarında firmamız bazı iş birliktelikleri de yapmaktadır. Bu iş birliklerinin yapıldığı firmalar da yıllardır LEVELID ile birlikte onlarca projeye imza atmışlardır.

Ölçemediğiniz şeyi yönetemezsiniz. Dijital dünyada yaptığınız tüm faaliyetlerin getirisini, kullanıcıların davranış ve niteliklerini, web sitenizin veya mobil uygulamalarınızın performansını analiz ederek işinize en uygun optimizasyon planını çıkarıyoruz.

Hosting:

LEVELID Hosting hizmeti verdiğimiz tüm sunucularımız Dünya’nın en iyi veri merkezi altyapısına sahip sunucularında barındırılır. LEVELID olarak port hızımız 100mbps’dir.

Sağlanan Hizmetler
» Web Hosting » Kurumsal Hosting » E-ticaret Hosting
Kurumsal E-Mail Çözümleri » Web Mail » SSL Sertifikaları » Online Ödeme Çözümleri

SEO:

Her saniye 2,4 milyon kişinin Google arama motorunda istediği bilgiye ulaşmak için arama yaptığını biliyor muydunuz? Düzenli olarak yapılan SEO çalışmalarıyla birlikte sektörünüzle ilgili google aramalarında üst sıralarda listelenmenizi sağlıyor ve web sitenizin trafiğini arttıracak stratejiler yaratıyoruz.

Reklam Yönetimi:

Sosyal medya sadece paylaşım yapmak değildir. Sektör ve markanızın diline uygun yaratıcı içeriklerle etkileşim yaratmanız gerekir. Markanızı paylaşımlarla en iyi şekilde yansıtabilmeniz için hazırlanan reklam stratejileriyle sosyal medyanın dinamik gücü her zaman arkanızda olacak.

Google Ads:

Reklam bütçesi masraf değil yatırımdır. Web siteniz için daha çok trafik yaratarak potansiyel müşteri bulmanızı sağlayacak Google reklamları
ile rakiplerinizin önüne geçebilir ve sektörünüzde fark yaratabilirsiniz. Google Ad günümüzde binlerce şirket tarafından maliyet verimliliği yüksek bir şekilde yeni müşteriler kazanmak için kullanılmaktadır. AdWords anahtar sözcükleri belirli bir ürün veya hizmet hakkında bilgi arayan web kullanıcılarını doğru bir şekilde hedefler ve tam da bu kullanıcıların istediği reklamları gösterir. Anılan program, tıklama başı maliyet (TBM) üzerinden fiyatlandırma esasına dayandığı için , reklamverenler sadece bir reklam tıklandığı zaman ödeme yaparlar, gösterim başı ödenen hiçbirşey yoktur. Reklamverenler çok geniş bir dağıtım ağından yararlanabilmekte ve işlerine uygun destek ve maliyet düzeyini seçebilmektedirler.

İçerik Pazarlaması:

İçerik, dijital dünyada en fazla ve hızlı şekilde tüketilen bilgilerdir. Web sitesi ya da sosyal medya hesaplarınızda oluşturulan görsel ve yazılı içeriklerin dikkat çekmesi ve doğru şekilde sizi yansıtması gerekir. Sunduğumuz başarılı içerik planlamalarıyla her zaman bir adım önde olacaksınız.